Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: nove dimenzije iza vrata u snu

nove dimenzije iza vrata u snu pre 6 godina 3 nedelja #15

  • nata
  • nata's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 1
Prošlenoći sanjala sam da sam u nečijoj kući... prošla sam kroz jedna vrata i onda sam odma znala da nije trebalo da budem tu. nakon prolaska kroz ona prva vrata nazad, bilo je još troja vrata koje su bile ljubičasto plave ili crne... zatim je bilo još vrata, i onda sam odlučila da se opet vratim nazad... nakon prolaska kroz još jedna vrata nazad, videla sam čoveka kako sedi na podu. Rekla sam čoveku "ja te tražim i imam pitanja za tebe", a on mi je odgovorio "ti mene ne tražiš, ti tražiš Boga". zatim smo pričali i pili piće sa još dve žene za stolom. On je rekao da će čaša pića da me košta 50 dinara ako samo može da stavi kristal u nju. Posmatrala sam kako se svo zlo otklanja iz mog tela i takođe oblaci koji su kao svemirski brodovi. Onda sam se probudila i san je delovao tako stvarno. Ako niko ne odgovori isto je u redu, samo sam htela da podelim sa vama šta sam dozivela.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: nove dimenzije iza vrata u snu pre 6 godina 2 nedelja #16

  • lasta
  • lasta's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Pa je li to lucidni san?Tj jesi li bila svjesna da sanjas?Nisi trebala da mu dozvolis da te zbuni trebala si da ga pitas to sto si krenula.Ja mislim da zatvoreno prostori kuce stanovi podrumi itd. predstavljaju neke djelove nase licnosti koje tek treba da upoznamo ili koje naziremo da postoje ane svidjaju nam se.Drugo sto je vazno za tumacenje sna je da li vjerujes u Boga i da li si krstena.Kao da ti san ukazuje da treba da se okrenes vjeri ili imas un glas nekog bliskog ko te upucuje na vjeru.Ja sam sanjala nepoznatu kucu kroz koju prolazim ali nikog nisam srela.Najvaznije je da si ti ipak tu ostala iako si shvatila da ne treba da budes tu.Znaci da ti je taj covjek ulivao povjerenje.Koga bi mogao on da predstavlja razmisli.Mozda je neko posebno imao uticaja na tvoj razvojni put.Pozdrav:side:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: nove dimenzije iza vrata u snu pre 6 godina 2 nedelja #17

  • nata
  • nata's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 1
Hvala ti puno na odgovoru. Ne nije bio lucidan san, to jest nisam bila svesna da sanjam, ali kada sam se probudila san je bio jako upecatljiv. I da, verujem u Boga, a covek je ulivao poverenje. Moze biti, kako kazes da me je san upucivao na to da jos vise uvecam veru. Veliki pozdrav!:)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.506 seconds